תקנון ותנאי שירות

תנאי השירות

סקירה כללית

אתר זה מופעל על ידי שוגר אנד ספייס. בכל האתר, המונחים "אנחנו", "אותנו" מתייחסים "שלנו" שוגר אנד ספייס. שוגר אנד ספייס מציע אתר זה, לרבות כל המידע, כלים והשירותים זמינים מאתר זה אליכם, למשתמש, מותנה בקבלה של כל התנאים, המדיניות וההודעות האמורות כאן.

על ידי ביקור באתר שלנו ו / או רכישת משהו מאתנו, לך לעסוק ב" השירות "שלנו ומסכים להיות מחויבים לתנאים הבאים והתנאים (" תנאי השירות "," תנאים "), כולל אלה תנאים נוספים ותנאים ומדיניות התייחסות במסמך זה ו / או זמין בקישור. תנאים והגבלות אלו חלים על כל המשתמשים של האתר, לרבות, ללא הגבלת משתמשים שדפדפנים, ספקים, לקוחות, סוחרים, ו / או תורמים של תוכן.

אנא קראו את תנאי שירות אלה בעיון לפני הגישה או שימוש באתר שלנו. באמצעות גישה או שימוש בכל חלק מהאתר, אתה מסכים להיות מחויב על ידי תנאי שירות אלה. אם אינך מסכים לכל התנאים של הסכם זה, אז אתה לא יכול לגשת לאתר האינטרנט או להשתמש בכל שירותים. אם תנאי השירות אלה נחשבים הצעה, הקבלה מוגבלת באופן מפורש לתנאי השירות הללו.

כל תכונות או כלים חדשים שנוספו לחנות הנוכחית תהיינה גם יהיו כפופות לתנאי שירות. אתה יכול לבדוק את הגרסה העדכנית ביותר של תנאי שירות בכל עת בדף זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק של תנאי השירות אלה על ידי פרסום עדכונים ו / או שינויים באתר האינטרנט שלנו. זוהי האחריות שלך כדי לבדוק בדף זה מעת לעת לשינויים. המשך השימוש או גישה לאתר לאחר פרסום שינויים מהווה הסכמה לשינויים אלה.

החנות שלנו מתארחת בShopify Inc. הם מספקים לנו פלטפורמת המסחר אלקטרוני באינטרנט המאפשרת לנו למכור את המוצרים והשירותים שלנו אליך.

סעיף 1 - תנאי חנות מקוונים

על ידי הסכמה לתנאי שירות אלה, אתה מייצג שאתה לפחות גיל הבגרות במדינה או מחוז מגוריך, או שאתה בגיל של הרוב במדינה או מחוז מגוריך ואתה נתת לנו את הסכמתך ל לאפשר לכל תלויות קטינך להשתמש באתר זה.
אתה לא יכול להשתמש במוצרים שלנו לכל מטרה בלתי חוקית או בלתי מורשה ולא ייתכן ש, בשימוש בשירות, שנוי במחלוקת בתחום השיפוט שלך (כולל אך לא מוגבל לחוקי זכויות יוצרים).
אסור לך להעביר כל תולעים או וירוסים או כל קוד של טבע הרסני.
הפרה או הפרה של כל אחד מהתנאים תגרום סיום מיידי של השירותים שלך.

סעיף 2 - תנאים כלליים

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לתת שירות לכל מסיבה כלשהי, בכל עת.
אתה מבין שהתוכן שלך (לא כוללים פרטי כרטיס אשראי), ניתן להעביר מוצפן וכרוך (א) שידורים על גבי רשתות שונות; ו- (ב) שינויים כדי לעמוד ולהתאים לדרישות טכניות של חיבור רשתות או התקנים. פרטי כרטיס אשראי תמיד מוצפן בעת ​​העברה על גבי רשתות.
אתה מסכים שלא לשחזר, לשכפל, להעתיק, למכור, למכור או לנצל בכל חלק של השירות, שימוש בשירות, או הגישה לשירות או לאיש קשר כלשהו באתר שדרכו ניתן השירות, ללא אישור מפורש בכתב על ידינו .
הכותרות משמשות בהסכם זה כלולים לנוחות בלבד ולא להגביל או אחר להשפיע על תנאים אלה.

סעיף 3 - דיוק, שלמות ואת העיתוי של מידע

אנחנו לא אחראים אם זמינות המידע באתר זה אינו מדויק, מלא או עדכני. החומר באתר זה מסופק למידע כללי בלבד ואין להסתמך על או משמש כבסיס הבלעדי לקבלת החלטות ללא התייעצות מקורות ראשוניים, מדויקים יותר, מלאים יותר, או בזמן יותר של מידע. כל הסתמכות על החומר באתר זה היא על אחריותך בלבד.
אתר זה עשוי להכיל מידע היסטורי מסוים. מידע היסטורי, בהכרח, לא נוכחית והוא ניתן לעיונך בלבד. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תוכנו של אתר זה בכל עת, אבל אין לנו התחייבות לעדכן כל מידע באתר שלנו. אתה מסכים שזה באחריותך לעקוב אחר שינויים באתר שלנו.

סעיף 4 - שינויים בשירות והמחירים

מחירים עבור המוצרים שלנו כפופים לשינוי ללא הודעה מוקדמת.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות בכל עת לשנות או להפסיק את השירות (או כל חלק או תוכנם) ללא הודעה מוקדמת בכל עת.
אנחנו לא יהיו אחראים כלפיך או לכל צד שלישי בגין כל שינוי, שינוי המחיר, השעיה או הפסקה של השירות.

סעיף 5 - מוצרים או שירותים (אם רלוונטי)

מוצרים או שירותים מסוימים עשויים להיות זמינים באופן בלעדי באינטרנט באמצעות אתר האינטרנט. מוצרים או שירותים אלה עשויים להיות כמויות מוגבלות וכפופים ללהחזיר או להחליף רק על פי מדיניות השבות שלנו.
יש לנו עשינו כל מאמץ כדי להציג באופן מדויק ככל האפשר צבעים ותמונות של המוצרים שלנו המופיעים בחנות. אנחנו לא יכולים להבטיח שהתצוגה של צג המחשב שלך בכל צבע תהיה מדויקת.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, אך אינם מחויבים, כדי להגביל את המכירות של המוצרים או השירותים שלנו לכל אדם, אזור גיאוגרפי או שיפוט. אנו עשויים לממש זכות זו על בסיס מקרה לפי מקרה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את הכמויות של כל מוצרים או שירותים שאנו מציעים. כל התיאורים של מוצרים או תמחור מוצר כפופים לשינוי בכל עת ללא הודעה מוקדמת, על פי שיקול דעתו הבלעדית שלנו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק כל מוצר בכל עת. כל הצעה לכל מוצר או שירות שנעשה באתר זה היא חלל שבו אסורה.
אנחנו לא מתחייבים לכך שהאיכות של כל מוצרים, שירותים, מידע, או חומר אחר שנרכש או הושג על ידך תהיה לעמוד בציפיות שלך, או שכל שגיאות בשירות יתוקנו.

סעיף 6 - דיוק בפרטי חיוב וחשבון

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לכל פקודה אתה מציב איתנו. אנו עשויים, על פי שיקול דעתנו הבלעדית, להגביל או לבטל כמויות שנרכשו לאדם, למשק בית או לכל הסדר. הגבלות אלה עשויות לכלול הזמנות שבוצעו על ידי או תחת אותו חשבון הלקוח, אותו כרטיס האשראי, ו / או צווים שמשתמשות באותו חיוב ו / או כתובת למשלוח. במקרה שאנחנו עושים שינוי לאו לבטל הזמנה, אנו עשויים לנסות להודיע ​​לך על ידי יצירת קשר בדואר אלקטרוני ו / או כתובת חיוב / מספר טלפון שסופק בזמן הצו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל או לאסור הזמנות ש, בשיקול דעתה הבלעדית שלנו, נראה שהונח על ידי סוחרים, משווקים או מפיצים.

אתה מסכים לספק רכישה נוכחית, מלאה ומדויקת ופרטי חשבון לכל הרכישות שבוצעו בחנות שלנו. אתה מסכים לעדכן מייד את החשבון שלך ומידע אחר, לרבות כתובת הדוא"ל שלך ומספרי כרטיסי אשראי ותאריכים תפוגה, כך שנוכל להשלים את העסקות שלך וליצור איתך קשר במידת הצורך.

לקבלת פרטים נוספים, אנא עיין במדיניות החזרות שלנו.

סעיף 7 - כלים אופציונליים

אנו עשויים לספק לך גישה לכלים של הצד השלישי שעליו אנחנו לא לפקח ולא נהיה כל שליטה ולא קלטך.
אתה מאשר ומסכים כי אנו מספקים גישה לכלים כגון "הכמות שהוא" ו "זמין" ללא כל אחריות, מצגים או תנאים מכל סוג וללא כל אישור. תהיה לנו כל אחריות הנובעת או הקשורים לשימוש בכלי הצד שלישי האופציונלי שלך.
כל שימוש שלך בכלים אופציונליים המוצעים באמצעות האתר כולו על פי שיקול הדעה משלך וסיכון ואתה צריך לוודא שאתה מכיר ומסכים לתנאים שבכלים מסופקים על ידי הספק הרלוונטי של הצד שלישי (ים).
אנו יכולים גם, בעתיד, להציע את השירותים ו / או תכונות חדשים באמצעות אתר האינטרנט (כולל, על שחרורו של כלים ומשאבים חדשים). תכונות חדשות כגון ו / או שירותים תחולנה גם להיות כפופות לתנאי השירות הללו.

סעיף 8 - קישורים לצדדים שלישיים

תוכן, מוצרים ושירותים מסוימים זמינים באמצעות השירות שלנו עשויים לכלול חומרים מצד שלישי.
קישורים של הצד שלישי באתר זה עשויים לכוון אותך לאתרים של צד שלישי שאינם קשורים אלינו. אנחנו לא אחראים לבחינה או הערכה של התוכן או דיוק ואנחנו לא מתחייבים ולא יהיו כל חבות או אחריות לחומרי כל צד שלישי או אתרים, או לכל חומרים, מוצרים, או שירותים אחרים של צדדים שלישי.
אנחנו לא תהיינה אחראים לכל נזק או נזקים הקשורים לרכישה או שימוש במוצרים, שירותים, משאבים, תוכן, או כל עסקות אחרות שנעשו בקשר עם אתרי צד שלישי כלשהו. בדוק בתשומת לב המדיניות של הצד השלישי ושיטות עבודה ולוודא שאתה מבין אותם לפני שאתה לעסוק בכל עסקה. תלונות, טענות, חששות, או שאלות בנוגע למוצרי צד שלישי צריכים להיות מופנות לצד השלישי.

סעיף 9 - תגובות משתמשים, משוב וההגשות אחרות

אם, לבקשתנו, אתה שולח הגשות ספציפיות מסוימות (לדוגמא ערכי תחרות) או בלי בקשה מאתנו לשלוח לך רעיונות יצירתיים, הצעות, הצעות, תוכניות, או חומרים אחרים, בין אם באינטרנט, בדוא"ל, בדואר רגיל, או בדרך אחרת (באופן קולקטיבי, "הערות"), אתה מסכים כי אנו עשויים, בכל עת, ללא הגבלה, לערוך, להעתיק, לפרסם, להפיץ, לתרגם ולהשתמש בכל מדיום הערות שאתה מצפה לנו. אנחנו ויהיו תחת ללא התחייבות (1) כדי לשמור הערות בביטחון; (2) לשלם פיצויים להערות; או (3) להגיב להערות.
אנחנו יכולים, אבל אין לי חובה, לפקח, לערוך או להסיר תוכן שאנו קובעים בשיקול דעתנו הבלעדית הם בלתי חוקיים, פוגעניים, מאיים, מוציא דיבה, לשון הרע, פורנוגרפי, מגונים או מעורר התנגדות או פוגע בקניין הרוחני של כל צד או תנאי שירות אלה .
אתה מסכים שההערות שלך לא יפרו כל זכות של צד-שלישי, לרבות זכויות יוצרים, סימנים מסחריים, פרטיות, אישיות או זכות אישית או קניינית אחרת. כמו כן, אתה מסכים שההערות שלך לא תכיל חומר משמיץ או בלתי חוקי, פוגעני או מגונה, או מכיל וירוס מחשב או תוכנות זדוניות אחרות שיכול בכל דרך להשפיע על הפעולה של השירות או כל אתר אינטרנט בנושא. אתה לא יכול להשתמש בכתובת דואר אלקטרוני כוזבת, מתיימר להיות מישהו אחר מאשר לעצמך, או בדרך אחרת להטעות אותנו או צדדים שלישי באשר למקור של הערות. אתה אחראי בלעדי לכל הערות שתבצעו ודיוקם. אנחנו לא לוקחים אחריות ואינה לוקח אחריות לכל תגובות שפורסמו על ידך או לכל צד שלישי.

סעיף 10 - מידע אישי

ההגשה שלך של מידע אישי באמצעות החנות נשלטת על ידי מדיניות הפרטיות שלנו. כדי להציג מדיניות הפרטיות שלנו.

סעיף 11 - טעויות, אי-דיוקים והשמטות

לפעמים ייתכן שיש מידע באתר שלנו או בשירות שמכיל שגיאות, אי דיוקים או השמטות טיפוגרפיים שעשויות להתייחס לתיאורי מוצר, תמחור, מבצע, הצעות, דמי משלוח המוצר, פעמים מעבר וזמינות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן את כל שגיאות, אי דיוקים או השמטות ולשנות או לעדכן את המידע או לבטל הזמנות אם כל מידע בשירות או בכל אתר אינטרנט הקשורים הוא לא מדויק בכל עת ללא הודעה מוקדמת (גם לאחר ששלחת את ההזמנה שלך) .
אין אנו מתחייבים לעדכן, לתקן או להבהיר מידע בשירות או בכל אתר אינטרנט בנושא, כולל, ללא הגבלה, מידע על מחירים, פרט לנדרש בחוק. לא צוין עדכון או לרענן מועד שיושם בשירות או בכל אתר אינטרנט בנושא, יש לנקוט כדי לציין שכל המידע בשירות או בכל אתר אינטרנט בנושא כבר שונה או מעודכן.

שימושים אסורים - סעיף 12

בנוסף לאיסורים אחרים, כמפורט בתנאי השירות, אתה אינם מורשה להשתמש באתר או התוכן שלה: (א) לכל מטרה בלתי חוקית; (ב) על מנת לשדל אחרים לבצע או להשתתף בכל מעשים בלתי חוקיים; (ג) לתקנות שנויות במחוז או מדינה, כללים, חוקים, תקנות או בינלאומיות, פדרליות, מקומיות; (ד) ללהפר או לפגוע בזכויות הקניין הרוחני שלנו או את זכויות הקניין הרוחני של אחרים; (ה) להטריד, התעללות, עלבון, פגיעה, להשמיץ, דיבה, מזלזל, להפחיד, או להפלות על בסיס מין, נטייה מינית, דת, מוצא אתני, גזע, גיל, מוצא לאומי, או נכות; (ו) למסור מידע כוזב או מטעה; (ז) כדי להעלות או להעביר וירוסים או כל סוג אחר של קוד זדוני אשר תסולק או עשוי לשמש בכל דרך שתשפיע על תפקודה או בהפעלה של השירות או של כל אתר אינטרנט בנושא, אתרי אינטרנט אחרים, או באינטרנט; (ח) לאסוף או לעקוב אחר המידע האישי של אחרים; (I) לדואר זבל, Phish, פארם, תירוץ, עכביש, לזחול, או לגרד; (י) לכל מטרה מגונה או בלתי מוסרית; או (יא) להפריע או לעקוף את תכונות האבטחה של השירות או כל אתר שקשור, אתרים אחרים, או באינטרנט. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את השימוש בשירות או בכל אתר קשור להפרה כל אחד מהשימושים אסורים שלך.

סעיף 13 - ויתור על אחריות; הגבלת אחריות

אנחנו לא מבטיחים, מצהירים או מתחייבים כי השימוש בשירות שלנו שלך יהיה ללא הפרעה, במועד, מאובטח או ללא שגיאות.
אנחנו לא מתחייבים לכך שהתוצאות שניתן לקבל מהשימוש בשירות תהיה מדויקות או אמינה.
אתה מסכים כי מהעת לעת אנו עשויים להסיר את השירות לתקופות בלתי מוגבלות של זמן או לבטל את השירות בכל עת, ללא הודעה מראש.
אתה מסכים באופן מפורש שהשימוש, או אי היכולת להשתמש, השירות הוא באחריותך הבלעדית. השירות וכל המוצרים ושירותים המסופקים לך דרך השירות הם (פרט למוצהר במפורש על ידינו) מסופק כפי שהוא "ו" זמין "לשימוש שלך, ללא כל ייצוג, אחריות או תנאים מכל סוג, בין אם מפורש או משתמע, לרבות אחריות משתמעת או כל תנאים של סחירות, איכות merchantable, התאמה למטרה, עמידות, כותרת מסוימת, ואי-הפרה.
בשום מקרה הסוכר והתבלינים IL, הדירקטורים, נושאי המשרה, העובדים, השותפים, הסוכנים, הקבלנים, מתמחים, ספקים, נותני השירותים או הזכיינים שלנו יהיו אחראים לכל פגיעה, הפסד, תביעה, או כל ניזק ישיר, עקיף, מקרי, ענישה, נזקים מיוחדים, או תוצאה מכל סוג, כולל, ללא הגבלת רווחים איבדו, איבדו הכנסות, חיסכון לאיבוד, אובדן נתונים, עלויות החלפה, או כל נזק דומה,, נזיקין (לרבות רשלנות) אם מבוססת בחוזה, אחריות קפידה או אחר, הנובע מהשימוש בכל השירות או מוצרים שנרכשו באמצעות השירות, או לכל טענה אחרת הקשורים בדרך כלשהי לשימוש בשירות או מוצר כלשהו, ​​שלך, כולל, אך לא רק, כל טעות או השמטה בכל תוכן , או כל אובדן או נזק מכל סוג שנגרם כתוצאה מהשימוש בשירות או כל תוכן (או מוצר) פורסם, מועבר, או בדרך אחרת זמין דרך השירות, גם אם מומלץ של האפשרות שלהם. הואיל ויש מדינות או תחומי שיפוט אינן מאפשרות החרגה או ההגבלה של אחריות לנזקים תוצאתיים או מקריים, במדינות או תחומי שיפוט, האחריות שלנו תהיה מוגבלת למותר בחוק במידה המרבית.

14 סעיף - שיפוי

אתה מסכים לשפות, להגן ולהחזיק סוכר והתבלינים מזיקים IL וההורה, חברות בנות, סניפים, השותפים, נושאי המשרה, דירקטורים, הסוכנים, קבלנים, בעלי הרישיון, ספקי שירותים, קבלני המשנה, ספקים, מתמחה והעובדים שלנו, מפני כל תביעה או דרישה , לרבות שכר טרחת עורכי הדין סביר, שנעשה על ידי כל צד שלישי בשל או כתוצאה מהפרת תנאי שירות או המסמכים שהם משלבים בהתייחסות, או הפר של כל חוק או הזכויות של צד שלישי אלה שלך.

סעיף 15 - נתיק

במקרה שכל הוראה של תנאי השירות אלה נקבעת להיות בלתי חוקיים, בלתי ניתנים לאכיפה או חלל, מתן כאמור בכל זאת להיות אכיפה למוותרת על פי חוק במידה המלאה, וחלק בלתי ניתן לאכיפה ייחשב להיות מנותקים מתנאים הבאים שירות, קביעה כאמור לא ישפיע על התוקף והאכיפה של כל יתר הוראות אחרות.

סעיף 16 - סיום

החובות וההתחייבויות של הצדדים שהצטברו לפני תאריך הסיום ישרדו סיום הסכם זה לכל הדבר והעניין.
תנאים אלה של שירות יעילים, אלא אם כן ועד לסיומו על ידך או לנו. אתה רשאי לסיים תנאי השירות אלה בכל עת על ידי הודיע ​​לנו שכבר לא רוצה להשתמש בשירותים שלנו, או בעת להפסיק את השימוש באתר שלנו.
אם בשיקול דעתה הבלעדית שלנו לא תצליח, או שאנחנו חושדים שיש לך נכשלתי, לציית לכל תנאי או הוראה של תנאי השירות אלה, אנחנו גם יכולים לסיים את ההסכם בכל עת ללא הודעה מוקדמת, ואתה תישאר אחראי לכל הסכומים המגיעים עד וכולל מועד הסיום; ו / או בהתאם עלול למנוע ממך הגישה לשירותים שלנו (או כל חלק ממנו).

סעיף 17 - הסכם מלא

הכישלון שלנו לממש או לאכוף כל זכות או הוראה של תנאי השירות אלה לא יהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור.
תנאים אלה של שירות וכל מדיניות או כללי הפעלה פורסמו על ידינו באתר זה או בביחס לשירות מהווים את מלוא ההסכם והבנה בינך ובינינו והם חלים על השימוש שלך בשירות, מבטל כל הסכמים, תקשורת והצעות קודמות ובנות זמנה , בין אם בעל פה או בכתב, בינך ובינינו (כולל, אך לא מוגבל, לכל גרסאות קודמות של תנאי השירות).
כל בהירויות בפרשנות של תנאי השירות אלה לא תתפרשנה כנגד צד הניסוח.

סעיף 18 - חוק החל

תנאים אלה של שירות ושל כל הסכמים נפרדים לפי אנו מספקים לך שירותים יהיו כפופים ויפורשו בהתאם לחוקים

סעיף 19 - שינויים לתנאי שירות

אתה יכול לבדוק את הגרסה העדכנית ביותר של תנאי שירות בכל עת בדף זה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, על פי שיקול דעתנו הבלעדית, לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק של תנאי השירות אלה על ידי פרסום עדכונים ושינויים לאתר שלנו. זוהי האחריות שלך לבדוק באתר שלנו מעת לעת לשינויים. המשך השימוש שלך או גישה לאתר האינטרנט שלנו או השירות לאחר פרסום שינויים כלשהם בתנאי השירות אלה, מהווה הסכמה לשינויים אלה.

סעיף 20 - מידע ליצירת קשר

שאלות על תנאי השירות יש לשלוח אלינו ב- 

sugarspice492@gmail.com

מדיניות משלוח והחזרים- 

מומלץ לציין השם ופרטי הכתובת בעברית

הפריטים שרכשת יישלחו אליך באמצעות חברת שליחויות

אספקה עד 5 ימי עסקים ממועד ההזמנה (לא כולל את יום ההזמנה, שישי-שבת וחגים)

עלות שליח עד הבית  -19.90 ש"ח

שליח עד הבית בהזמנה מעל 349 ש"ח - חינם

איסוף עצמי - חינם. בתוך שני ימי עסקים מביצוע ההזמנה, יצרו איתך קשר טלפוני לתיאום האיסוף מאחד מסניפנו:   דיזינגוף 161 ת"א   

לבירורים לגבי איסוף עצמי, אנא התקשרו ל: 0502229974

החלפה/החזרה:

החזרה/החלפה באמצעות החנות:
יש להגיע לחנות ברח' דיזנגוף 161 ת"א עם הפריט שאותו תרצו להחליף { חובה לציין את מספר ההזמנה }
החלפת פריט/זיכוי - עד 7 ימי עסקים מיום קבלת החבילה

החזרה באמצעות דואר:
יש לשלוח את המוצר במצב תקין, שלא נעשה בו שימוש
כתובת למשלוח: שוגר אנד ספייס , רח' דיזנגוף 161 ת"א 
המשלוח מתבצע באמצעות דואר רשום בלבד (על חשבון הלקוח)
החזר כספי - עד 3 ימי עסקים מיום קבלת החבילה בבית הלקוח
יש לציין את סיבת ההחזרה ומספר הזמנה ליצירת קשר 

במקרה של החלפה עלות משלוח של פריטים חלופיים בעלות של 19 ₪